Haber Detayı
08 Nisan 2020 - Çarşamba 20:04 Bu haber 3816 kez okundu
 
Çaycuma Devlet Hastanesi'nde son dakika...
GÜNDEM Haberi
Çaycuma Devlet Hastanesi'nde son dakika...

-ÖZEL İÇERİK-

 

Güvenlikler ve temizlik elemanları hastanede görevlendirildi

 

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Koronavirüs salgını nedeniyle Çaycuma Devlet Hastanesinde görevlendirilmek üzere ilçe genelinde okullarda TYP kapsamında çalışan temizlik elemanları ile güvenlikler ivedikle hastanede görevlendirildi.

 

Çaycuma İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Zonguldak Valiliğine acil olarak evrak gönderdi. Gönderilen evrakta Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla Çaycuma Devlet Hastanesinde oluşan acil ihtiyaç sebebiyle Zonguldak Çalışma İş Kurumu il Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Çalıştırma Programı (TYP) kapsamında okul ve kurumlarında temizlik ve özel güvenlik olarak görevlendirilen personellerden okullar açılıncaya kadar Çaycuma Devlet Hastanesinde görevlendirmeleri Çaycuma Kaymakamlığı tarafından uygun görülmesi ifade edildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül imzalı dilekçe Zonguldak Valiliğine yazılmasının ardından Çaycuma ilçesinde görevli olan temizlik ve özel güvenlik elemanları ikinci bir emre kadar Çaycuma Devlet Hastanesinde geçici olarak görevlendirilmeleri uygun görüldü. Görevlendirilen geçici personeller 9 Nisan 2020 Perşembe (Yarın) saat 08.30’da göreve başlayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaycuma, Devlet, Hastanesi'nde, son, dakika...,
Yorumlar
Haber Yazılımı