Plaja akın ettiler, ipte sosyal mesafeyi korudular

Plaja akın ettiler, ipte sosyal mesafeyi korudular

Zonguldak

Zonguldak'ta bayram sabahı silahlar konuştu

KÜNYE

 

 

...::VADİ ÇAYCUMA HABER PORTALI::..

İmtiyaz Sahibi

 

Durdu AYTEKİN

 

 

Genel Yayın Yönetmeni

ve

Haber Mdr

 

Durdu AYTEKİN

 

Grafiker ve Editörü

 

Mustafa ÇELİK

 

Mail Adresi: vadicaycuma@gmail.com

 

 

YÖNETİM YERİ-ÇAYCUMA

Kuruluş Tarihi - 1 Nisan 2020

www.vadicaycuma.com İnternet Yayıncıları Derneği'nin (İYAD-İnternet Haberciliği) ON-2536 Numaralı Resmi Üyesidir.

 

 

 

 

© Copyrigth 2020 vadicaycuma.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları vadicaycuma.com’a aittir. vadicaycuma.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar vadicaycuma.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
vadicaycuma.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. vadicaycuma.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

HAKKIMIZDA

Vadi Çaycuma Haber Portalı 1 Nisan 2020 tarihinde İmtiyaz sahibi Durdu AYTEKİN tarafından kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. 

Genel Yayın Yönetmeni

Durdu AYTEKİN, Grafiker ve Editörlüğüne, Mustafa ÇELİK getirilmiştir. Web Sitemiz yayınladığı haberi; tarafsız, objektif ve cesur habercilik ilkesini kullanarak haberi resmi kaynaklardan sağlayıp kamuoyuna aktarmaktadır. 

Vadi Çaycuma Haber Portalının gazetesi yoktur, tamamen internet üzerinden yayın sağlamaktadır. Ayrıca İnternet Yayıncıları Derneği'nin (İYAD-İnternet Haberciliği) resmi üyesidir.

İnternet Haber Portalımız, Temel İnternet Haberciliği'ne dayalı yayın yapmaktadır. 

Haber Yazılımı