Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 23:58 Bu haber 412 kez okundu
 
Kızılay'ın dağıttığı tarihi geçmiş ürünler toplatıldı!.
GÜNDEM Haberi
Kızılay'ın dağıttığı tarihi geçmiş ürünler toplatıldı!.

Bölge Haber Gazetesinden İbrahim Tığ'ın haberine göre; Gazeteci-yazar İsmail Saymaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile karantinaya alınan Devrek'e bağlı Velibeyler Köyünde dağıtılan temizlik ürünlerinin tarihinin geçmiş olduğunu yazdı.

 

Saymaz, "Zonguldak Devrek’te salgından ötürü karantinaya alınan Velibeyler köyünde Kızılay tarafından son kullanma tarihi geçmiş temizlik ürünleri dağıtıldı. Kızılay Temsilcisi Aydın Çolpa bana, kolinin genel merkezden geldiğini, kontrol etmediğini belirterek, “Bilsek dağıtmazdık” dedi." ifadelerini kullandı.

 

Saymaz bu paylaşımın ardından Kızılay ile irtibat kurduğunu söyleyerek gönderilen açıklamayı yazdı. Açıklamaya göre depoda olan ürünlerin iş yoğunluğundan ötürü dağıtıldığını, tarihi geçen ürünlerin derhal toplatıldığını ifade ettiler.İsmail Saymaz paylaşımında şunları söyledi: "Kızılay’dan bana gönderilen açıklama: “Zonguldak'ta, yerel ekiplerimizin yerel depoda bulunan, miadı dolduğu anlaşılan bazı temizlik ürünlerini, iş yoğunluklarından kaynaklı olarak dağıttıkları anlaşılmıştır. Bu ürünler derhal toplanmıştır. Üzgünüz ve daha dikkatli davranacağız."

 

Kaynak: İbrahim TIĞ - Devrek Bölge Haber Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kızılay'ın, dağıttığı, tarihi, geçmiş, ürünler, toplatıldı!.,
Yorumlar
Haber Yazılımı